آدرس:

کیلومتر6 جاده قدیم کرج، نرسیده به خیابان خلیج، پلاک 694

زنجیر صنعتی زد اچ دی (ZHD) چین

زنجیر صنعتی زد اچ دی (ZHD) چین

گروه صنعتی شایسته در زمینه فروش قطعات مکانیک، واردات و فروش زنجیر صنعتی با برند های مطرح از جمله زنجیر صنعتی کانا  KANA,ZHD,DID,Donghua و … با کیفیت بالا و ارائه گواهی اصالت کالا می باشد. شعار ما مشاوره تخصصی، قیمت رقابتی و خرید مطمئن می باشد به همین خاطر کافیست با دفاتر ما تماس بگیرید تا کارشناسان شایسته شما را در زمینه انتخاب صحیح کالای مورد نظر راهنمایی فرمایند.

در صورت نیاز به استعلام قیمت و یا اطمینان از اصالت کالا برای خرید زنجیر صنعتی با ما تمالس بگیرید و یا فرم سفارش فروش زنجیر صنعتی را ارسال کنید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند.

زنجیر صنعتی ZHD

زنجیرهای صنعتی کمپانی ZHD که در کشور چین در خط تولیدی گسترده تولید و عرضه میشود، زنجیر ZHD بعنوان زنجیر چینی امروز در بازارهای جهانی و نیز ایران از حیث کیفیت و رتبه کالایی و برندی به درجات بالایی رسیده است که این امر سبب کیفیت و دقت بسیار بالا و نیز طول عمر مفید و قیمت تمام شده بسیار معقول نسبت به کارایی آن می باشد.

زنجیر های صنعتی از پیوند قطعات کوچک زنجیرها به یکدیگر ساخته شده است این قطعات توسط پیم هایی به هم متصل می گردد. زنجیر هنگامی که با چرخ هم راستای خود درگیر شود نیرو را به چرخ دنده دیگر منتقل می کند. زنجیر صنعتی می تواند به تنهایی عامل حرکت بوده و یا درحالتی عامل به حرکت در آوردن ابزاری دیگر باشد.

زنجیر صنعتی زد اچ دی (ZHD) چین

زنجیرهای صنعتی با توجه به اندازه و گام دارای قدرت کششی بالا و به صورت کنترل شده و بدون خلاصی است. از نقاط ضعف این زنجیرها می توان به ایجاد صدا در موقع کارکردن و وزن بالا اشاره کرد.معمولا زنجیرهای صنعتی را باتوجه به نیاز آن در مواقع مختلف تولید میشود.

همه ی زنجیر ها با نگرش خاص در ساختار چرخ دنده ها تولید می ‌کنند و همین چرخ دنده های صنعتی نیز با توجه به نوع صنعت و کارکرد های مورد انتظار، انواع طرح ها و نگرش های مهندسی مخصوص به خود را دارند.این برند ، برند قابل اعتمادی است ونیاز مصرف کنندگان را در هر زمینه برطرف می نماید.

فروش زنجیر ZHD

گروه فنی، مهندسی و بازرگانی شایسته که در زمینه فروش انواع قطعات و تجهیزات صنعتی سالهاست به فعالیت می پردازد، اقدام به فروش زنجیر صنعتی تولیدی برند ZHD نیز کرده است. عرضه محصول اصل، دارای ضمانت کیفیت و برخورداری از قیمت های رقابتی از ویژگی های این گروه است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.