آدرس:

کیلومتر6 جاده قدیم کرج، نرسیده به خیابان خلیج، پلاک 694

زنجیر ریکلایمر

زنجیر ریکلایمر

ریکلایمر دستگاه بسیار بزرگی است که در حمل مواد به صورت توده ایی استفاده می‌شود. کاربرد اصلی این ماشین، بازیابی توده مواد مانند سنگ معدن و غلات و … از انبار است. از یک توده کننده (Stacker) برای توده کردن مواد استفاده می‌شود.

ریکلایمرها ماشین‌های با حجم بالا که اصطلاحا حجمی هستند و با واحد مترمکعب بر ساعت برای ظرفیت تایین می‌شود که غالبا به واحد تن بر ساعت تبدیل می‌شود. ریکلایمرها معمولا بین انبارها در محوطه ذخیره سازی بر روی ریل حرکت می‌کنند.

یک ریکلایمر چرخ بیلی (bucket wheel) می‌تواند در سه سو در حرکت باشد: در راستای افقی ریل، در راستای عمودی و حرکت دورانی. ریکلایمرها معمولا با کابل‌های دنبال کننده برق تغذیه می‌شوند.

انواع ریکلایمرها

در ریکلایمرهای چرخ بیلی از چرخ بیل (bucket wheels) برای استخراج مواد استفاده می‌شود.

ساختار ریکلایمر می‌تواند در انواع مختلف شامل پرتال و پل باشد. وجه تسمه ریکلایمرهایی مانند ریکلایمر پل (Bridge reclaimer) به همین دلیل است. در ریکلایمرهای پرتال و پل می‌توان هم از چرخ‌های بیلی و هم از اسکریپر (scraper) استفاده کرد.

کاربرد دستگاه های ریکلایمر

دستگاهی بسیار عالی برای ترکیب کردن مواد مواد مختلف معدنی ازجمله سنگ آهک ، زغال سنگ ، سنگ آهن و غیره می باشد . دستگاه ریکلامر طراحی شده  بدین صورت عمل می کند که بعد از انباشته شدن مواد و تشکیل پایل های مواد مثلث های کناری که هرو نام دارند حرکت به جلو و عقب می کند و باعث ریزش مواد از قسمت بالایی پایل مواد به قسمتهای پایین تر می شود این امر علاوه بر تنظیم حجم مواد خروجی از ریکلامر باعث مخلوط شدن (ترکیب شده ) بهتر مواد در راستای عمودی لایه های موادنیز می شود. دتگاه ریکلامر معملاً دارای دو عدد هرو یا مثلث کناری است تا توانایی تفکیک مواد و جمع اوری مواد را از دو پایل مواد را داشته باشد . در دستگاه ریکلامر یا جمع کننده مواد سرعت حرکت صفحات جمع کننده مواد متغیر ات و بر اساس نیاز اپراتور دستگاه ریکلامر قابل تنظیم می باشد.

فروش زنجیر صنعتی ریکلایمر

زنجیر صنعتی ریکلایمر

این دستگاه ها با توجه به نوع کاربری که دارند نیازمند استفاده از زمجیر های صنعتی میباشند که گروه شایسته تامین کندده و وارد کننده انواع زنجیر های صنعتی مناسب ریکلایمر ها میباشد .

زنجیر صنعتی ریکلایمر از کاربردی ترین قطعات صنعتی است که برای انتقال قدرت، انتقال و لیفت کردن اجسام بزرگ و سنگین در ماشین آلات صنعتی، دستگاه های صنعتی انتقال و یا کشاورزی و دیگر صنعت ها کاربرد دارد. از جمله ماشین‌هایی که زنجیرهای صنعتی در کارکرد آن‌ها نقش مهمی دارد،اواع موتور های دستگاه های مختلف، اتومبیل، موتور سیکلت، دوچرخه و غیره هستند.

زنجیرها در انواع و ابعاد و جنس های مختلفی برای کارها و صنایع مختلف با توجه به نوع کار، طراحی و تولید می‌شوند. گروه صنعتی شایسته فروشگاه و تولید کننده انواع زنجیر ها در ایران میباشد.

به طوری که از انواع زنجیرهای ساده گرفته تا انواع زنجیرهای صنعتی پیشرفته‌ی مکانیکی همگی در خانواده زنجیر های صنعتی جا می‌گیرند.زنجیر صنعتی یک ابزار مکانیکی در سیستم انتقال نیرو است که از اتصال قطعات کوچک به یکدیگر بوسیله پیم تشکیل می‌شود و با قرار گرفتن در چرخدنده همگام خود،یک سیستم انتقال نیرو را بوجود می‌آورد. که برای انتقال نیرو کمک بسزایی به دستگاه جهت کم کردن فشار می کند.

فروش زنجیر صنعتی ریکلایمر

گروه صنعتی شایسته تولید کننده برتر انواع زنجیر در ایران به صورت روزانه در ساعات کاری در خدمت عزیزان جهت اراعه مشاوره خرید و تولید انواع زنجیر های صنعتی میباشد.

گروه صنعتی شایسته  یکی از معتبرترین شرکت هادر زمینه های فروش کوپلینگ و دیگر تولید زنجیر صنعتی و همچنین فروش زنجیر صنعتی در انواع برند های مختلف و تولیدات داخلی خود گروه شایسته  که محصولات مورد نیاز مشتریان خود را به سراسر ایران در کوتاه ترین بازده زمانی ممکن ارسال می کند. شما می توانید در صورت تمایل از صفحه محصولات ما نیز دیدن فرمایید و همچنین برای پرسش سوالات خود همانند قیمت و دیگر ابهامات شما در مورد زنجیر صنعتی و … با کارشناسان ما در این گروه تماس برقرار کنید و یا از طریق پیام رسان سایت با ما در ارتباط باشید.

مجموعه شایسته طی ۳۰ سال سابقه توانسته نیازهای طیف وسیعی از کارخانه‌های کشور را با محصولات و تولیدات خود برآورده کند.
در این مجموعه امکان ساخت محصولات در جنس و سایز های متنوع برای مشتریان وجود دارد؛ همچنین این مجموعه با بررسی نیاز بازار، همواره سعی می‌کند محصولاتی را برای فروش آماده کند که نیاز به آن‌ها بین صنعت‌گران کشور وجود دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.