آدرس:

کیلومتر6 جاده قدیم کرج، نرسیده به خیابان خلیج، پلاک 694

یاتاقان UCP آساهی

یاتاقان UCP آساهی
یاتاقان ucp را میتوان مهم ترین قطعه در تجهیزات صنعتی نام برد چرا این یاتاقان ها که  محل استقرار و تکیه گاه شافت، محورها، توپی، و قطعات متحرک میباشند و کارکرد تحمل و یکپارچه سازی  آنها را بر عهده دارند.

یاتاقان UCP آساهی

کمپانی ASAHI  در سال 1928 به عنوان تولید کننده یاتاقان های صنعتی تاسیس شد و سپس در سال 1951 برای اولین بار در ژاپن، شروع به تولید یاتاقان های صنعتی چون یاتاقان ucp کرد. امروزه ASAHI به عنوان یک برند برتر ژاپنی، مورد توجه جهانیان قرار گرفته است از یاتاقان ASAHI در جاهایی که نیاز به کیفیت بالا و حساسیت بالایی باشد استفاده می کنند. همچنین یاتاقان های کمپانی  ASAHI بسیار مقرون به صرفه بوده زیرا بلبرینگ آن قابل تعویض می باشد. یاتاقان ها بطور گسترده در درایوهای صنعتی، کشاورزی، کمپرسورها، موتورها و ژنراتورها، ساخت و ساز، پنکه صنعتی، انتقال صنعتی، ماشین آلات صنعتی، ماشین های تراش CNC و سایر زمینه ها استفاده می شود.

گروه صنعتی شایسته نیز فروش انرا به ایران اورده است و انرا به صورت تکی و عمده به فروش میرساند.

برند تولید کننده یاتاقان صنعتی asahi

یاتاقان ژاپنی یکی از بهترین و با کیفیت ترین بلبرینگ و یاتاقان های موجود در ایران می باشد، در این بین یاتاقان ASAHI نیز برند معتبر و معروفی است که اکثر مصرف کنندگان و خریداران یاتاقان ژاپنی از یاتاقان ASAHI در جاهایی که نیاز به  کیفیت بالا است و حساسیت بالایی برخوردار است استفاده می کنند. قیمت این برند به نسبت برند های دیگر بسیار مقرون به صرفه بوده است و به همین دلیل بازار را به دست گرفته است.
یاتاقان ASAHI به تولید انواع یاتاقان پرداخته است که برخی از انواع آنها عبارتند از UCFC، UCFL، UCF، UCP و … که این نوع یاتاقان ها از مجموعه بلبرینگ که با حرف UC مشخص می شود به همراه پوسته آن که با توجه به مشخصات ظاهری با حروفی مانند P و F و .. مشخص می شود تشکیل شده است.
یاتاقان UCP آساهی

خرید یاتاقان های اساهی

از آنجایی که یاتاقان های ژاپنی از جمله یاتاقان ASAHI در بین خریداران یاتاقان جایگاه ویژه ایی پیدا کرده است بسیاری از فروشگاه ها و سود جویان اقدام به فروش یاتاقان ASAHI تقلبی نموده اند از این رو به خریداران و مصرف کننده گان یاتاقان ژاپنی توصیه می شود که هنگام خرید یاتاقان دقت بیشتری نمایند و از فروشگاه و شرکت هایی خرید کنند که مورد اعتماد باشند و ضمانت و اصالت کالا را تضمین کنند. گروه شایسته شناخته شده در بازار ایران است که فروش این یاتاقان را در ایران به دست گرفته است.

یاتاقان صنعتی ucp

بلبرینگ یاتاقان یکی از پر استفاده ترین قطعات در صنعت بوده که جنس آن از آهن و یا چدن می باشد که به عنوان نگهدارنده برای شفت موتور استفاده می شود. به یاتاقان ها، هوزینگ بیرنگ نیز می گویند که با هوزینگ ها جز اصلی یک سیستم یاتاقان به حساب می آیند و اگر یکی از این دو وجود نداشته باشد سیستم ناقص خواهد شد.

یکی از پر استفاده ترین یاتاقان در صنایع بزرگ و کوچک، یاتاقان ucp می باشد. در حالت کلی آن را با حرف P نشان می دهند. موارد استفاده آن در بسیاری از ماشین آلات، گیربکس ها، تجهیزات مرتبط با انتقال نیرو و … می باشد.

این قطعه در برابر تمامی بار های شعاعی و محوری تحمل پذیری بالایی داشته و یکی از محبوب ترین نوع یاتاقان در صنایع می باشد.

کاربرد انواع یاتاقان ها

عموما یک یاتاقان صنعتی با کیفیت باید از موادی محکم تولید شده باشد تا بتواند به خوبی بارهای شعاعی و محوری را دفع کند. انواع جنس های یاتاقان در گروه شایسته تولید و به فروش میرسد . برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در گروه شایسته در ارتباط باشید.

همچنین با توجه به تحمل پذیری بار در جهات مختلف، مدل های مختلفی از یاتاقان صنعتی تولید شده است که هر کدام مناسب یک وسیله و دستگاه خاص می باشد.

نقش اصلی یاتاقان ها در یک دستگاه عبارت است از محلی برای تکیه محور، توپی و همچنین قطعات دارای حرکت می باشد و باید بتواند به خوبی وزن و بار حاصله از آن را تحمل کرده و به عنوان راهنما عمل کند.

اولین نوع دسته بندی یاتاقان صنعتی بر مبنای تحمل پذیری بار شامل یاتاقان های صنعتی شعاعی و محوری می باشد.

دو نوع یاتاقان دیگر نیز وجود دارد که به نام یاتاقان های غلتشی و لغزشی می باشد.

یاتاقان UCP آساهی ار انواع یاتاقان صنعتی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.