آدرس:

کیلومتر6 جاده قدیم کرج، نرسیده به خیابان خلیج، پلاک 694

نمایندگی فروش زنجیر صنعتی

نمایندگی فروش زنجیر صنعتی

یکی از خدمات گروه صنعتی و تجاری شایسه در زمینه فروش قطعات مکانیک، واردات و فروش زنجیر صنعتی با نماندگی برند های مطرح از جمله زنجیر صنعتی KANA,ZHD,DID,Donghua و … با کیفیت بالا و ارائه گواهی اصالت کالا می باشد.

زنجیر صنعتی از کاربردی ترین قطعات صنعتی است که برای انتقال قدرت، انتقال و لیفت کردن اجسام بزرگ و سنگین در ماشین آلات صنعتی، دستگاه های صنعتی انتقال و یا کشاورزی و دیگر صنعت ها کاربرد دارد. از جمله ماشین‌هایی که زنجیرهای صنعتی در کارکرد آن‌ها نقش مهمی دارد،اواع موتور های دستگاه های مختلف، اتومبیل، موتور سیکلت، دوچرخه و غیره هستند.

نمایندگی زنجیر صنعتی

زنجیرها در انواع و ابعاد و جنس های مختلفی برای کارها و صنایع مختلف با توجه به نوع کار، طراحی و تولید می‌شوند. گروه صنعتی شایسته فروشگاه و تولید کننده انواع زنجیر ها در ایران میباشد.

به طوری که از انواع زنجیرهای ساده گرفته تا انواع زنجیرهای صنعتی پیشرفته‌ی مکانیکی همگی در خانواده زنجیر های صنعتی جا می‌گیرند.زنجیر صنعتی یک ابزار مکانیکی در سیستم انتقال نیرو است که از اتصال قطعات کوچک به یکدیگر بوسیله پیم تشکیل می‌شود و با قرار گرفتن در چرخدنده همگام خود،یک سیستم انتقال نیرو را بوجود می‌آورد. که برای انتقال نیرو کمک بسزایی به دستگاه جهت کم کردن فشار می کند.

کاربرد زنجیر صنعتی

زنجیرها در صنایع کاربردهای متنوعی دارند که در ادامه به برخی از پراهمیت‌ترین کاربردهای آن اشاره می‌کنیم. زنجیرهای صنعتی به عنوان یکی از رایج‌ترین اجزای صنعتی که در سراسر صنایع از جمله معدن، فولاد، مواد غذایی و آشامیدنی، کشاورزی و دارویی یافت می‌شود

زنجیرها در عمر ماشین آلات صنعتی موثر اند و با کاهش فشار وارد به دستگاه باعث افزایش طول عمر ان ها میشوند.

زنجیرها برای انتقال قدرت، حرکت، کشیدن و بلند کردن اجسام کاربرد دارد.

در کشاورزی نیز از این تجهیزات مفید استفاده می‌شود با استفاده از آن به کشاورزان کمک زیادی شده‌است.برای مثال دستگاه کامباین برای تمام کشاورز ها اشنا میباشد که با زنجیر های قدرتمند صنعتی کمک زیادی به کشاورزان کرده است.

دیگر صنعت هایی چون راه سازی، انبارداری، کارخانه های سنگبری، صنعت سیمان و فولاد و… با کمک انواع زنجیر های صنعتی کار بسیار راحت شده است.

تولیدی زنجیر های صنعتی در ایران

زنجیرهای صنعتی در الیاژ های مختلفی از مواد فلزی و پلاستیکی تولید می‌شود. مصالح معمول در ساخت شامل فولاد یا فولاد سخت شده، فولاد ضدزنگ، چدن، نایلون، استیل، پلی پروپیلن و ترکیب پلاستیک فشرده شده با فلز است. البته فلزات کاربردی در ساخت زنجیر صنعتی، به صورت آلیاژی تولید و تهیه می‌شوند. متداول‌ترین نوع متریال کاربردی استیل نگیر و فولاد با درصد کربن کم یا زیاد می‌باشد. گروه شایسته نمایندگی فروش انواع زنجیر های صنعتی در سراسر ایران همچنین فروش محصولات تولید داخل شایسته را برعهده دارد

خرید زنجیر از نمایندگی زنجیر صنعتی

باتوجه به اینکه زنجیرها در صنایع مختلفی کاربرد دارند و از جمله تجهیزات پرکاربرد در بسیاری از صنایع به شمار می‌روند، بنابراین انتخاب زنجیر مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است.

شرایط ساخت زنجیرها بسیاری از ویژگی‌های آن، از جمله انتقال قدرت را تعیین می‌کند که در اندازه‌های متنوع، فضاهای متفاوت صنعتی و کاربرد های متنوع محیطی، متفاوت است.

یکی از مهمترین معیارهای انتخاب زنجیر جنس آن است. زنجیرها از جنس‌های متفاوتی ساخته می‌شوند که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر هستند.

گروه شایسته با مشاورین مجرب در عرصه تجهیزات صنعتی، امکان مشاوره تلفنی و آنلاین را برای کاربران خود فراهم اورده است

کاربران عزیز میتواندد از طریق روابط عمومی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.